Koronawirus SARS-CoV-2 (Coronavirus 2019, nCoV-2019, COVID-19)

Zestaw VIASURE z CE-IVD na real-time PCR do wykrywania koronawirusa SARS-CoV-2

Certest (Hiszpania) wprowadził do oferty zestaw VIASURE SARS-CoV-2 Real Time PCR Detection Kit do identyfikacji nowego koronawirusa SARS-CoV-2 w próbkach klinicznych pacjentów (m.in. w wymazach z nosogardzieli, gardła i nosa). Zestaw jest testem multiplex do amplifikacji i identyfikacji fragmentu ORF1ab i genu N, a także kontroli wewnętrznej. Zestaw jest zgodny z wytycznymi WHO, CDC i FDA.

VIASURE SARS-CoV-2 wykrywa również nowe warianty mutacji SARS-CoV-2, w tym wariant brytyjski brazylijski, duński i RPA (ale ich nie różnicuje).

Posiadamy magazyn testów we Wrocławiu.

 

NOWOŚĆ!!! Od marca 2021 r. w sprzedaży nowy test VIASURE SARS-CoV-2 & UK variant Real Time PCR Detection Kit, który oprócz identyfikacji genów ORF1ab i N, różnicuje wariant brytyjski koronawirusa SARS-CoV-2. W osobnym kanale następuje amplifikacja i detekcja mutacji w genie S odpowiadająca za ten wariant.

Test zawiera endogenną kontrolę wewnętrzną zapewniającą ocenę jakości pobrania i transportu materiału, ekstrakcji kwasów nukleinowych oraz kontrolę procesu PCR.

 

  gotowe i łatwe do użycia zestawy - liofilizowany i rozporcjowany mastermix w stripach - wystarczy dodać bufor do rehydratacji i próbkę

  transport i przechowywanie w temperaturze pokojowej

  data ważności aż 24 miesiące od daty produkcji

  ten sam profil temperaturowy reakcji wszystkich zestawów VIASURE, możliwość  tworzenia własnych paneli badań

  wysoka czułość, specyficzność i powtarzalność

  certyfikat CE-IVD do diagnostyki in vitro

 

NR KAT. TEST OPIS
VS-NCO212 VIASURE SARS-CoV-2 Real Time PCR Detection Kit CE-IVD (96) Zestaw do diagnostyki SARS-CoV-2 (geny ORF1ab i N)
VS-SUK212 VIASURE SARS-CoV-2 & UK variant Real Time PCR Detection Kit (96) Zestaw do diagnostyki SARS-CoV-2 i różnicowania wariantu brytyjskiego (geny ORF1ab, N oraz mutacji w genie S). Zestaw z kontrolą endogenną

 

Zestaw jest kompatybilny z następującymi aparatami do real-time PCR:

Aparaty real-time PCR kompatybilne z testami VIASURE Certest

Zestawy Kogene Biotech z CE-IVD na real-time PCR do wykrywania koronawirusa SARS-CoV-2 oraz zestaw do izolacji z CE-IVD

Oferujemy również gotowe zestawy firmy Kogene Biotech z Korei Południowej do diagnostyki w kierunku SARS-CoV-2. Kogene produkuje zarówno testy do detekcji wirusa, jak i zestawy do manualnej izolacji wirusowych kwasów nukleinowych m.in. z wymazów. Wszystkie zestawy posiadają certyfikaty do diagnostyki in vitro CE-IVD.

  • zawierają wszystkie niezbędne odczynniki
  • w ofercie zestawy: 2-genowe do detekcji SARS-CoV-2 (idealne także do pulowania próbek), 3-genowe, testy do wykrywania wariantów SARS-CoV-2 (mutacji N501Y, E484K i K417N w genie S) - różnicowanie wariantów: UK, Japoński/Brazylijski, RPA oraz Nowy York
  • NOWOŚĆ! Zestaw do wykrywania pięciu mutacji w genie S do wykrywania i różnicowania wariantów: indyjskiego, RPA, brazylijskiego, brytyjskiego itp.
  • wysoka czułość i specyficzność
  • w zestawach endogenna kontrola wewnętrzna
  • walidacja na urządzenia m.in.: CFX96, ABI 7500, QuantStudio 5

 

NR KAT. ZESTAW OPIS
IR6906 PowerChek SARS-CoV-2 Advanced Real-time PCR Kit (100) Zestaw do detekcji 3 genów wirusa SARS-CoV-2 (ORF1ab, N oraz E)
R6900TD PowerChek 2019-nCoV Real-time PCR Kit  (100) Zestaw do detekcji 2 genów wirusa SARS-CoV-2 (geny RdRp oraz E)
R6907Q/T PowerChek SARS-CoV-2 S-gene Mutation Detection Kit (100) Zestaw do detekcji mutacji w genie S: N501Y, E484K i K417N. Identyfikacja i różnicowanie wariantów: B.1.1.7 (UK), P.1 (Japonia/Brazylia), B.1.351 (RPA), B.1.525 (NY)
R6908Q/T PowerChek SARS-CoV-2 S-gene Mutation Detection Kit Ver.1.0 (100) Zestaw do detekcji mutacji w genie S: N501Y, E484K i K417N, L452R i P681R. Identyfikacja i różnicowanie wariantów: B.1.1.7 (UK), P.1 (Japonia/Brazylia), B.1.351 (RPA), B.1.525 (NY), B.1.427/429 (USA, Kalifornia), B.1.617 (Indie)
E0007 PowerPrep Viral DNA/RNA Extraction Kit (50) Zestaw z CE-IVD do manualnej izolacji materiału genetycznego wirusa m.in. z wymazów. Czas izolacji max. 30 minut. Inkubacja próbek w temperaturze pokojowej

Testy Kogene SARS-CoV-2

 

warianty Kogene

 

Zestawy AB Analitica na real-time PCR do wykrywania koronawirusa SARS-CoV-2 z CE-IVD

Włoski producent AB Analitica, którego jesteśmy dystrybutorem oferuje zestawy do detekcji SARS-CoV-2 w oparciu o amplifikację i identyfikację dwóch genów wirusa zgodnie z wytycznymi WHO, CDC oraz FDA. Testy także posiadają certyfikat CE-IVD.

  • gotowe do użycia zestawy
  • system dUTP/UNG do zapobiegania kontaminacji
  • zwalidowane na próbki RNA wyizolowane z wymazów z nosogardzieli, plwociny oraz BAL
  • kompatybilne z różnymi modelami aparatów do real-time PCR m.in.: ABI 7500 Fast Dx, CFX96, LC 480 II, Aria Dx

 

NR KAT. ZESTAW OPIS
RQ-129-4M
RQ-129-6M
REALQUALITY RQ-2019-nCoV (50)
REALQUALITY RQ-2019-nCoV (100)

Zestaw do detekcji SARS-CoV-2 (geny RdRp oraz E)

RQ-130-4M
RQ-130-6M
REALQUALITY RQ-SARS-CoV-2 (50)
REALQUALITY RQ-SARS-CoV-2 (100)
Zestaw do detekcji SARS-CoV-2 (geny RdRp oraz S)

 

 

Zestaw z CE-IVD do manualnej izolacji materiału genetycznego wirusa m.in. z wymazów. Czas izolacji max. 30 minut. Inkubacja próbek w temperaturze pokojowej.

 

broszura SARS-CoV-2 AB


 

 

RODO
że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne i konieczne do prowadzenia korespondencji i podjęcia kontaktu zgodnie z moim zapytaniem i wyrażam zgodę na pobranie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi potrzebnych informacji.
RODO2
możliwości wglądu do moich danych osobowych, ich zmiany, ograniczenia przetwarzania, żądania przeniesienia danych oraz wnioskowania o ich usunięcie.