Koronawirus SARS-CoV-2 (Coronavirus 2019, nCoV-2019, COVID-19)

Zestawy VIASURE z CE-IVD na real-time PCR do wykrywania koronawirusa SARS-CoV-2 oraz detekcji jego wariantów

W ofercie firmy Certest (Hiszpania) znajdą Państwo szeroką gamę liofilizowanych i łatwych do użycia zestawów RT-PCR do wykrywania wirusa SARS-CoV-2, a także testy do różnicowania jego wariantów z próbek klinicznych pacjentów (m.in. w wymazach z nosogardzieli, gardła i nosa, BAL itp.). Wszystkie zestawy są zgodne z wytycznymi WHO, CDC i FDA i posiadają certyfikat do diagnostyki in vitro CE IVD.
 

Test 2-genowy VIASURE SARS-CoV-2 Real Time PCR Detection Kit

Zestaw VIASURE SARS-CoV-2 Real Time PCR Detection Kit (VS-NCO2) służy do identyfikacji koronawirusa SARS-CoV-2. Zestaw jest testem multiplex do amplifikacji i identyfikacji :
- ORF1ab
- genu N

VIASURE SARS-CoV-2 Real Time PCR Detection Kit wykrywa również nowe warianty mutacji SARS-CoV-2, w tym wariant delta, omikron, brytyjski (ale ich nie różnicuje).

Posiadamy magazyn testów we Wrocławiu.
 

Test 3-genowy VIASURE SARS-CoV-2 Triplex Real Time PCR Detection Kit

VIASURE SARS-CoV-2 Triplex Real Time PCR Detection Kit (VS-NCO4) to nowy zestaw w ofercie Certest. Pozwala on na detekcję trzech genów wirusa SARS-CoV-2:
- ORF1ab
- N
- E

w próbkach klinicznych pacjentów.

Zestaw zawiera endogenną kontrolę wewnętrzną (ludzki gen RNAzy P) zapewniającą ocenę jakości pobrania i transportu materiału, ekstrakcji kwasów nukleinowych oraz kontrolę procesu PCR.

VIASURE SARS-CoV-2 Triplex Real Time PCR Detection Kit wykrywa również nowe warianty mutacji SARS-CoV-2, w tym wariant delta, omikron, brytyjski (ale ich nie różnicuje).
 

Test do identyfikacji SARS-CoV- 2 i różnicowania wariantu brytyjskiego VIASURE SARS-CoV-2 & UK variant Real Time PCR Detection Kit

VIASURE SARS-CoV-2 & UK variant Real Time PCR Detection Kit (VS-SUK) to zestaw, który oprócz identyfikacji genów ORF1ab i N, różnicuje wariant brytyjski koronawirusa SARS-CoV-2. W osobnym kanale następuje amplifikacja i detekcja mutacji w genie S odpowiadająca za ten wariant.

Test zawiera endogenną kontrolę wewnętrzną zapewniającą ocenę jakości pobrania i transportu materiału, ekstrakcji kwasów nukleinowych oraz kontrolę procesu PCR.

VIASURE SARS-CoV-2 & UK variant Real Time PCR Detection Kit wykrywa również nowe warianty mutacji SARS-CoV-2, w tym wariant delta, omikron, brytyjski (ale ich nie różnicuje).
 

Testy do wykrywania i różnicowania wariantów SARS-CoV-2 w próbkach pozytywnych

W ofercie również nowe zestawy do wykrywania i różnicowania mutacji wirusa SARS-CoV-2 z próbek pozytywnych:

VS-VAR VIASURE SARS-CoV-2 Variant I Real Time PCR Detection Kit (mutacje w genie S: E484K, K417N, K417T, N501Y)

VS-VAI VIASURE SARS-CoV-2 Variant II Real Time PCR Detection Kit (mutacje w genie S: P681R, L452R, E484Q)

VS-VAO VIASURE SARS-CoV-2 Variant III Real Time PCR Detection Kit (mutacja w genie S (Q954H) oraz ORF1ab (A2710T)) - detekcja wariantu B.1.1.529 Omikron

 

Testy VS-VAR i VS-VAI posiadają endogenną kontrolę wewnętrzną (gen houskeepingowy - ludzka RNAza P). Zestawy służą m.in.  do monitorowania obecności różnych wariantów SARS-CoV-2 w społeczeństwie. Pojawianie się wariantów, które łatwiej się przenoszą, są bardziej zjadliwe lub unikają działania przeciwciał neutralizujących wytworzonych po infekcji lub szczepieniu stanowią główny problem zdrowia publicznego, co może mieć istotny wpływ na opanowanie pandemii.

Zestawy wykrywają i różnicują detekcje m.in.: delta, alfa, beta, gamma. Szczegóły znajdą Państwo w broszurze (pdf).

 

  gotowe i łatwe do użycia zestawy - liofilizowany i rozporcjowany mastermix w stripach - wystarczy dodać bufor do rehydratacji i próbkę

  transport i przechowywanie w temperaturze pokojowej

  data ważności aż 24 miesiące od daty produkcji

  ten sam profil temperaturowy reakcji wszystkich zestawów VIASURE, możliwość  tworzenia własnych paneli badań

  wysoka czułość, specyficzność i powtarzalność

  certyfikat CE-IVD do diagnostyki in vitro

 

NR KAT. TEST OPIS
VS-NCO212 VIASURE SARS-CoV-2 Real Time PCR Detection Kit (96) Zestaw 2-genowy do diagnostyki SARS-CoV-2 (geny ORF1ab i N).
VS-NCO412 VIASURE SARS-CoV-2 Triplex Real Time PCR Detection Kit (96) Zestaw 3-genowy do diagnostyki SARS-CoV-2 (geny ORF1ab, N i E). Test z kontrolą endogenną.
VS-ERNCO2 VIASURE Quick SARS-CoV-2 (Resp. Viruses Quick Lysis + SARS-CoV-2) Zestaw do szybkiej lizy wirusów oddechowych i detekcji SARS-CoV-2
VS-SUK212 VIASURE SARS-CoV-2 & UK variant Real Time PCR Detection Kit (96) Zestaw do diagnostyki SARS-CoV-2 i różnicowania wariantu brytyjskiego (geny ORF1ab, N oraz mutacji w genie S). Test z kontrolą endogenną.
VS-VAR112
VS-VAR106
VIASURE SARS-CoV-2 Variant I Real Time PCR Detection Kit (96)
VIASURE SARS-CoV-2 Variant I Real Time PCR Detection Kit (48)
Zestaw do detekcji następujących mutacji w genie S wirusa SARS-CoV-2: E484K, K417N, K417T oraz N501Y. Test z kontrolą endogenną.
VS-VAI112
VS-VAI106
VIASURE SARS-CoV-2 Variant II Real Time PCR Detection Kit (96)
VIASURE SARS-CoV-2 Variant II Real Time PCR Detection Kit (48)
Zestaw do detekcji następujących mutacji w genie S wirusa SARS-CoV-2: P681R, L452R,E484Q. Test z kontrolą endogenną.
VS-VAO112
VS-VAO106
VIASURE SARS-CoV-2 Variant III Real Time PCR Detection Kit (96)
VIASURE SARS-CoV-2 Variant III Real Time PCR Detection Kit (48)
Zestaw do detekcji mutacji Q954H w genie S oraz A2710T w genie ORF1ab. Test do wykrywania wariantu omikron.

 

Komaptybilnośc Viasure

Sprawdź kompatybilność zestawów VIASURE z aparatami real-time PCR (pdf)

katalog Viasure

Katalog zestawów VIASURE (pdf)

broszura NCO4

Broszura dotycząca testu 3-genowego SARS-CoV-2 (pdf)

ulotka Variants Viasure

Zestawy do wykrywania i różnicowania wariantów SARS-CoV-2. Który zestaw wybrać? Jakie mutacje wykrywają? (pdf)

 

Zestawy Kogene Biotech z CE-IVD na real-time PCR do wykrywania koronawirusa SARS-CoV-2 oraz zestaw do izolacji z CE-IVD

Oferujemy również gotowe zestawy firmy Kogene Biotech z Korei Południowej do diagnostyki w kierunku SARS-CoV-2. Kogene produkuje zarówno testy do detekcji wirusa, jak i zestawy do manualnej izolacji wirusowych kwasów nukleinowych m.in. z wymazów. Wszystkie zestawy posiadają certyfikaty do diagnostyki in vitro CE-IVD.

  • zawierają wszystkie niezbędne odczynniki
  • w ofercie zestawy: 2-genowe do detekcji SARS-CoV-2 (idealne także do pulowania próbek), 3-genowe, testy do wykrywania wariantów SARS-CoV-2 (mutacji N501Y, E484K i K417N w genie S) - różnicowanie wariantów: UK, Japoński/Brazylijski, RPA oraz Nowy York
  • NOWOŚĆ! Zestaw do wykrywania pięciu mutacji w genie S do wykrywania i różnicowania wariantów: indyjskiego, RPA, brazylijskiego, brytyjskiego itp.
  • wysoka czułość i specyficzność
  • w zestawach endogenna kontrola wewnętrzna
  • walidacja na urządzenia m.in.: CFX96, ABI 7500, QuantStudio 5

 

NR KAT. ZESTAW OPIS
IR6906 PowerChek SARS-CoV-2 Advanced Real-time PCR Kit (100) Zestaw do detekcji 3 genów wirusa SARS-CoV-2 (ORF1ab, N oraz E)
R6900TD PowerChek 2019-nCoV Real-time PCR Kit  (100) Zestaw do detekcji 2 genów wirusa SARS-CoV-2 (geny RdRp oraz E)
R6907Q/T PowerChek SARS-CoV-2 S-gene Mutation Detection Kit (100) Zestaw do detekcji mutacji w genie S: N501Y, E484K i K417N. Identyfikacja i różnicowanie wariantów: B.1.1.7 (UK), P.1 (Japonia/Brazylia), B.1.351 (RPA), B.1.525 (NY)
R6908Q/T PowerChek SARS-CoV-2 S-gene Mutation Detection Kit Ver.1.0 (100) Zestaw do detekcji mutacji w genie S: N501Y, E484K i K417N, L452R i P681R. Identyfikacja i różnicowanie wariantów: B.1.1.7 (UK), P.1 (Japonia/Brazylia), B.1.351 (RPA), B.1.525 (NY), B.1.427/429 (USA, Kalifornia), B.1.617 (Indie)
E0007 PowerPrep Viral DNA/RNA Extraction Kit (50) Zestaw z CE-IVD do manualnej izolacji materiału genetycznego wirusa m.in. z wymazów. Czas izolacji max. 30 minut. Inkubacja próbek w temperaturze pokojowej

Testy Kogene SARS-CoV-2

 

warianty Kogene

 

Zestawy AB Analitica na real-time PCR do wykrywania koronawirusa SARS-CoV-2 z CE-IVD

Włoski producent AB Analitica, którego jesteśmy dystrybutorem oferuje zestawy do detekcji SARS-CoV-2 w oparciu o amplifikację i identyfikację dwóch genów wirusa zgodnie z wytycznymi WHO, CDC oraz FDA. Testy także posiadają certyfikat CE-IVD.

  • gotowe do użycia zestawy
  • system dUTP/UNG do zapobiegania kontaminacji
  • zwalidowane na próbki RNA wyizolowane z wymazów z nosogardzieli, plwociny oraz BAL
  • kompatybilne z różnymi modelami aparatów do real-time PCR m.in.: ABI 7500 Fast Dx, CFX96, LC 480 II, Aria Dx

 

NR KAT. ZESTAW OPIS
RQ-129-4M
RQ-129-6M
REALQUALITY RQ-2019-nCoV (50)
REALQUALITY RQ-2019-nCoV (100)

Zestaw do detekcji SARS-CoV-2 (geny RdRp oraz E)

RQ-130-4M
RQ-130-6M
REALQUALITY RQ-SARS-CoV-2 (50)
REALQUALITY RQ-SARS-CoV-2 (100)
Zestaw do detekcji SARS-CoV-2 (geny RdRp oraz S)

 

broszura AB

Broszura zestawu AB Analitica do detekcji SARS-CoV-2 (geny RdRp i E)

broszura AB2

Broszura zestawu AB Analitica do detekcji SARS-CoV-2 (geny RdRp i S)
RODO
że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne i konieczne do prowadzenia korespondencji i podjęcia kontaktu zgodnie z moim zapytaniem i wyrażam zgodę na pobranie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi potrzebnych informacji.
RODO2
możliwości wglądu do moich danych osobowych, ich zmiany, ograniczenia przetwarzania, żądania przeniesienia danych oraz wnioskowania o ich usunięcie.