Koronawirus SARS-CoV-2 (Coronavirus 2019, nCoV-2019, COVID-19)

Zestaw VIASURE z CE-IVD na real-time PCR do wykrywania koronawirusa SARS-CoV-2

Certest (Hiszpania) wprowadził do oferty zestaw VIASURE SARS-CoV-2 Real Time PCR Detection Kit do identyfikacji nowego koronawirusa SARS-CoV-2 w próbkach klinicznych pacjentów (m.in. w wymazach z nosogardzieli, gardła i nosa). Zestaw jest testem multiplex do amplifikacji i identyfikacji fragmentu ORF1ab i genu N, a także kontroli wewnętrznej. Zestaw jest zgodny z wytycznymi WHO, CDC i FDA.

VIASURE SARS-CoV-2 identyfikuje również nowe warianty mutacji SARS-CoV-2, w tym wariant brytyjski brazylijski, duński i RPA.

Posiadamy magazyn testów we Wrocławiu.

 

  gotowe i łatwe do użycia zestawy - liofilizowany i rozporcjowany mastermix w stripach - wystarczy dodać bufor do rehydratacji i próbkę

  transport i przechowywanie w temperaturze pokojowej

  data ważności aż 24 miesiące od daty produkcji

  ten sam profil temperaturowy reakcji wszystkich zestawów VIASURE, możliwość  tworzenia własnych paneli badań

  wysoka czułość, specyficzność i powtarzalność

  certyfikat CE-IVD do diagnostyki in vitro

 

NR KAT. TEST PATOGEN
VS-NCO212 VIASURE SARS-CoV-2 Real Time PCR Detection Kit CE-IVD (96) SARS-CoV-2 (geny ORF1ab i N)

 

Zestaw jest kompatybilny z następującymi aparatami do real-time PCR:

Aparaty real-time PCR kompatybilne z testami VIASURE Certest

Zestawy Kogene Biotech z CE-IVD na real-time PCR do wykrywania koronawirusa SARS-CoV-2 oraz zestaw do izolacji z CE-IVD

Oferujemy również zestawy firmy Kogene Biotech z Korei Południowej do diagnostyki w kierunku SARS-CoV-2. Kogene produkuje zarówno testy do detekcji wirusa, jak i zestawy do izolacji wirusowych kwasów nukleinowych m.in. z wymazów. Oba posiadają certyfikat do diagnostyki in vitro CE-IVD. Zestaw do identyfikacji 2019-nCoV jest testem multiplex. Polega na amplifikacji i detekcji genów RdRp, E oraz kontroli wewnętrznej zgodnie z wytycznymi WHO, FDA i CDC.

 

NR KAT. ZESTAW OPIS
E0007 PowerPrep Viral DNA/RNA Extraction Kit CE-IVD (50) Zestaw z CE-IVD do manualnej izolacji materiału genetycznego wirusa m.in. z wymazów. Czas izolacji max. 30 minut. Inkubacja próbek w temperaturze pokojowej
R6900T PowerChek 2019-nCoV Real-time PCR Kit CE-IVD (50) Zestaw do detekcji wirusa SARS-CoV-2 (geny RdRp oraz E)

 

Zestawy AB Analitica na real-time PCR do wykrywania koronawirusa SARS-CoV-2 z CE-IVD

Włoski producent AB Analitica, którego jesteśmy dystrybutorem oferuje zestaw do detekcji koronawirusa 2019-nCoV w oparciu o amplifikację i identyfikację genów RdRp oraz E zgodnie z wytycznymi WHO, CDC oraz FDA. Test także posiada certyfikat CE-IVD.

 

NR KAT. ZESTAW PATOGEN
RQ-129-4M RealQuality RQ-2019-nCoV CE-IVD (50)

SARS-CoV-2 (geny RdRp oraz E)

 

 

Zestaw z CE-IVD do manualnej izolacji materiału genetycznego wirusa m.in. z wymazów. Czas izolacji max. 30 minut. Inkubacja próbek w temperaturze pokojowej. BROSZURA


 

 

RODO
że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne i konieczne do prowadzenia korespondencji i podjęcia kontaktu zgodnie z moim zapytaniem i wyrażam zgodę na pobranie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi potrzebnych informacji.
RODO2
możliwości wglądu do moich danych osobowych, ich zmiany, ograniczenia przetwarzania, żądania przeniesienia danych oraz wnioskowania o ich usunięcie.