Sapphire skanery CHEMI, FL i PI

Sapphire FL to skaner do bioimaging'u drugiej generacji oparty o lasery, dedykowany do ultraczułych analiz. Nowy Sapphire FL daje użytkownikom niesamowitą elastyczność - umożliwia testy molekularne in vitro, po obrazowanie in vivo. To doskonałe rozwiązanie dla laboratoriów pracujących z białkami, w tym 2D, stosujących technikę Western blot z wykorzystaniem chemiluminescencji, DIGE, autoradiografię (phosphor imaging), wykorzystujących barwniki fluorescencyjne do żeli (EtBr, barwniki bezpieczne) oraz dokumentujących zdjęcia tkanek roślinnych czy zwierzęcych, a także całych organów.

 

Dzięki konfigurowalnym i zmienianym przez użytkownika filtrom i laserom (bez potrzeby wzywania serwisu) Sapphire łatwo dostosowuje się do zmieniających się potrzeb laboratorium i różnych badań. System oferuje topową rozdzielczość 5 mikronów, regulowaną ostrość w płaszczyźnie Z, pole skanowania 25 x 25 cm, 5 portów do anestezji żywych zwierząt, moduł chemiluminescencji i wiele więcej.


Sapphire to szeroka gama aplikacji przy doskonałej czułości i jakości obrazu, jakiej nie otrzymamy przy użyciu systemu do dokumentacji żeli.

 

Sapphire_zakres dynamiczny

Powiększony zakres dynamiczny pozwala na obrazowanie zarówno mocno świecących, jak i słabych prążków bez prześwietlania obrazu.

Sapphire_rozdzielczość

Regulowana rozdzielczość 5 - 1000 um, zapewnia niesamowitą elastyczność w obrazowaniu od Western blotów i żeli, po szkiełka mikroskopowe i żywe zwierzęta.

Sapphire_custom

Łatwa wymiana laserów i filtrów przez użytkownika, aby uzyskać idealny obraz próbki.

Sapphire_regulowany focus

Regulowana płaszczyzna Z zapewnia optymalną ostrość dla każdej próbki niezależnie czy obrazuje się Western bloty, żele, płytki 96-dołkowe, czy tkanki.

OBRAZOWANIE FLUORESCENCJI

Sapphire Tissues

Obrazowanie tkanek

Sapphire in-gel

Obrazowanie żeli

Sapphire Lateral Flow Assay

Lateral Flow Assay Development

Sapphire 2D DIGE

2D DIGE

Sapphire Gel Shift

Testy opóźnienia migracji w żelu

Sapphire organ

Obrazowanie narządów

Sapphire Tumor

Obrazowanie guzów

Sapphire modified microplates

Zmodyfikowane mikropłytki

OBRAZOWANIE CHEMILUMINESCENCJI

sapphire western blots

Western bloty

Sapphire protein array

Mikromacierze białkowe

Sapphire Plant Leaf Bioluminescence

Bioluminescencja liści roślin

OBRAZOWANIE FLUORESCENCJI NIR

Sapphire-NIR_western blots

Western bloty

Sapphire-NIR-in cell

In-cell Western

Sapphire-NIR-on cell

On-cell Western

PHOSPHOR IMAGING

Sapphire Mobility Shift Assay

Badania opóźnienia tempa migracji w żelu

Sapphire RNA Gels

Żele RNA

Sapphire Southern Blot

Southern Blot

Sapphire Tissue Imaging

Obrazowanie tkanek

Sapphire_chromatografia

Chromatografia cienkowarstwowa

OBRAZOWANIE W ŚWIETLE BIAŁYM

Sapphire_Lateral Flow

Lateral Flow Assay Development

Sapphire_testy klonogeniczne

Testy klonogeniczne

Wykonane skanerem Sapphire obrazy są idealne zarówno do publikacji, jak również do dalszej analizy densytometrycznej. Doskonale naświetlone zdjęcia pozwalają w pełni wykorzystać dużą dynamikę oferowaną przez system – liniowa analiza od fg do pg na jednej membranie.

skala

Poza standardowymi aplikacjami wizualizacji żeli czy blotów system umożliwia również takie aplikacje jak imaging in vivo, kolonii bakteryjnych, embrionów, szkiełek z tkankami, całych tkanek i organów zwierzęcych jak i roślinnych:

skan

Cechy instrumentu:

  • lasery obsługujące zakresy 375 nm - 850 nm dla wzbudzenia i 380 nm - 900 nm dla emisji, wymieniane przez użytkownika, możliwość dokupienia lasera w przyszłości
  • wyposażony w 3 rodzaje detektorów – fotopowielacz (PMT) dla detekcji fluorescencji i autoradiografii (phosphor imaging), fotodioda lawinowa (Avalanche Photo-Diode - APD) do detekcji barwników IR i kamerę CMOS do detekcji chemiluminescencji i barwników w świetle widzialnym
  • ultra szeroki zakres dynamiczny do jednoczesnej detekcji słabych i mocnych sygnałów
  • rozdzielczość 5 mikronów pozwalająca uzyskać obrazu najlepszej jakości
  • łatwe w użyciu, intuicyjne, zintegrowane oprogramowanie do robienia zdjęć i analizy densytometrycznej obrazów

 

RODO
że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne i konieczne do prowadzenia korespondencji i podjęcia kontaktu zgodnie z moim zapytaniem i wyrażam zgodę na pobranie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi potrzebnych informacji.
RODO2
możliwości wglądu do moich danych osobowych, ich zmiany, ograniczenia przetwarzania, żądania przeniesienia danych oraz wnioskowania o ich usunięcie.