Spektrofotometry do pomiaru mikroobjętości DNA, RNA i białek

Spektrofotometry do pomiaru DNA, RNA i białek

Oferujemy spektrofotometry do pomiaru stężenia i czystości DNA, RNA i białek w kropli. Niektóre modele oprócz analizy w mikroobjętości, umożliwiają również pomiar w kuwecie. Do wyboru jest kilka urządzeń różnych producentów, które idealnie nadają się do takich aplikacji jak: pomiar dsDNA, ssDNA, RNA, oligo DNA i oligo RNA, mikromacierze, pomiar białek metodą BCA, Bradford'a, Lowry'ego, białek przy A280 i A205 i białek znakowanych fluorescencyjnie, a także określenie gęstości komórek OD600.

Spektrofotometry mikrolitrowe NanoReady i NanoReady Touch to urządzenia bardzo powtarzalne i dokładne. Dostępne są modele z pełnym zakresem pomiarowym (185-910 nm) lub 5 długościami fali, mogą być wyposażone dodatkowo w port kuwetowy z grzaniem i wytrząsaniem. Spektrofotometry NanoReady Touch mają wbudowany komputer i panel dotykowy do obsługi, natomiast NanoReady obsługiwane są przez komputer.

Spektrofotometr MaestroNano to spektrofotometr do pomiaru głównie stężenia i czystości DNA i RNA w kropli. Pomiar odbywa się w kropli przy 4 długościach fali (230, 260, 280 i 320 nm). Urządzenie jest wyposażone w komputer z panelem dotykowym oraz drukarkę termiczną umożliwiającą drukowanie wyników pomiarów.

SpectraMax QuickDrop firmy Molecular Devices umożliwia pomiar próbek w kropli i w kuwecie w pełnym zakresie pomiarowym (190-1100 nm). Spektrofotometr obsługuje się przez ekran dotykowy.

Urządzenie Picodrop wyróżnia się spośród innych spektrofotometrów tym, że pomiar następuje w tipsie pipety. Dzięki temu możemy w 100% odzyskać próbkę i nie ma konieczności nakładania próbki na postument pomiarowy. Picodrop'a z wbudowanym ekranem można kupić z drukarką lub portem Bluetooth do połączenia z komputerem.