Termocyklery PCR

Termocyklery do reakcji PCR - Labcycler SensoQuest, GeneExplorer oraz LifeECO

W zależności od potrzeb klienta, oferujemy termocyklery w różnej konfiguracji. Niemiecka marka SensoQuest produkuje urządzenia do PCR Labcycler (termocyklery z gradientem oraz bez, z późniejszą możliwością odblokowania gradientu oraz termocyklery z certyfikatem CE-IVD do diagnostyki in vitro) z wymiennymi blokami. Do wyboru są m.in. bloki srebrno-złoty 96-dołkowy, 48-dołkowy, 384-dołkowy oraz potrójny blok (3x21) umożliwiający prowadzenie trzech zupełnie niezależnych reakcji. Dodatkowo SensoQuest ma w ofercie małe termocyklery na 48 próbek (Labcycler 48) oraz urządzenia na 192 próbki (Labcycler 192s). Wszystkie termocyklery marki SensoQuest mają aż 5 lat gwarancji.

Dla klientów z niższym budżetem proponujemy termocyklery gradientowe marki Bioer, która jest częścią japońskiego koncernu Ferrotec. GeneExplorer to nowoczesne termocyklery z bardzo dobrymi parametrami temperaturowymi. Do wyboru są cztery modele m.in. gradientowy z blokiem 96-dołkowym, gradientowy 384-dołkowy oraz termocykler z dwoma niezależnymi blokami 2x48.

LifeEco firmy Bioer to sprzęt do PCR wyposażony w gradient i blok 96-dołkowy. LifeEco to najtańszy termocykler z naszej oferty.