Serwis techniczny

Serdecznie witamy w Serwisie Syngen Biotech!

Świadczymy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną wszystkich sprzedawanych przez Syngen urządzeń i akcesoriów. Prosimy o kontakt e-mailowy na adres serwis@syngen.pl.

Do rozpoczęcia procedury serwisowej niezbędne jest formalne zgłoszenie przy użyciu formularza zgłoszenia serwisowego. Wypełniony formularz prosimy przysłać e-mailem na adres serwis@syngen.pl, wpisując w tytule "zgłoszenie techniczne". Taka forma komunikacji przyspieszy też obsługę Państwa sprawy. UWAGA: prosimy przysyłać formularz zgłoszenia wyłącznie e-mailem i w oryginalnym pliku .doc, nie przyjmujemy zgłoszeń w plikach PDF, jpg i innych lub przesłanych faksem.

W każdym przypadku, gdy pracownik Serwisu poprosi o przesłanie aparatury do Serwisu, lub w innych okolicznościach będzie miał kontakt z aparatem (na przykład podczas wizyty w Państwa laboratorium), będziemy Państwa prosić o wypełnienie oświadczenia BHP o stanie kontaminacji. Ma to na celu ochronę zdrowia pracowników Serwisu.

Mogą Państwo sprawdzić status swojego zgłoszenia wysyłając e-mail na adres serwis@syngen.pl, wpisując w tytule datę zgłoszenia.

Plan tygodnia. Informujemy Państwa, że naprawy urządzeń w Serwisie Syngen Biotech odbywają się we wtorki i czwartki. W poniedziałki i środy odbywają się wyjazdy pracowników Serwisu do napraw w terenie. Logistyka działu serwisowego odbywa się we wszystkie dni robocze.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

Serwis Syngen Biotech
serwis@syngen.pl