Czytniki i płuczki do ELISA

Czytniki i płuczki do ELISA

Do badań ELISA oferujemy czytniki umożliwiające szybkie i precyzyjne pomiary absorbancji oraz płuczki różnych producentów m.in. Labtech, Azure Biosystems, LifeReal i Molecular Devices.

Czytnik ELISA LT-4500 brytyjskiej firmy Labtech to urządzenie do pomiaru absorbancji na płytce 96-dołkowej. Czytnik ma zakres długości fali 400-750 nm i jest wyposażony w 6 filtrów oraz funkcję liniowego wytrząsania płytki w 4 trybach. Obsługuje się go za pomocą zewnętrznego komputera i intuicyjnego oprogramowania zgodnego z 21 CFR part 11, kompatybilnego z Excel'em. LT-4500 to urządzenie medyczne posiadające certyfikat CE-IVD.

Czytnik ELISA Ao amerykańskiego producenta Azure Biosystems to urządzenie z wbudowanym dużym ekranem dotykowym. Odczyt absorbancji odbywa się na płytkach 96-dołkowych. Urządzenie ma zakres długości fali 340-750 nm i posiada w standardzie 5 filtrów oraz funkcję wytrząsania (3 poziomy prędkości).

Czytnik Scan-Ready P-800 LifeReal do pomiaru absorbancji na płytkach 96- i 384-dołkowych jest wyposażony w 3 filtry i można go dodatkowo rozbudować o maksymalnie 5 filtrów. Urządzenie obsługuje się przez wbudowany ekran dotykowy. Zakres długości fali tego czytnika to 340-850 nm. Aparat umożliwia wytrząsanie płytek (3 tryby) oraz inkubację do +500C.

Automatyczna płuczka Labtech LT-3500 to urządzenie medyczne z certyfikatem CE-IVD. Służy do płukania różnego typu płytek 96-dołkowych i umożliwia tworzenie przez użytkownika 100 protokołów pracy. LT-3500 ma możliwość wytrząsania płytki i automatycznie przełącza się pomiędzy 3 butelkami na bufory płuczące i 1 na wodę. Wszystkie butelki z roztworami płuczącymi i butelka na zlewki posiadają system detekcji poziomu cieczy.